Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Apple навчилася заряджати акумулятори по Wi-Fi

Інженери компанії Apple навчилися перетворювати радіосигнал в електроенергію, випливає з матеріалів нового патенту, опублікованого Відомством з патентів і товарних знаків США. Розробка, названа системою бездротової зарядки з використанням дводіапазонних антен, дозволить зарядити смартфон або планшет без необхідності підключення до розетки, задіявши в якості джерела живлення сигнал найближчого маршрутизатора.

 

Відповідно до опису винаходу, нова технологія практично не має обмежень по частотах і буде працювати з будь-якими роутерами, не створюючи їм додаткового навантаження. У разі, якщо задумка все-таки буде реалізована, вона може перевернути уявлення споживачів про по-справжньому бездротової зарядки. Пристрій зможе заряджатися, навіть перебуваючи в кишені свого власника, будучи не прив'язаним до спеціального модулю на столі.

Раніше було заявлено, що бездротова зарядка може стати ключовою функцією iPhone нового покоління. Такої позиції, зокрема, дотримується Елан Дабжінскі, генеральний директор компанії Powermat. «Коли Apple, нарешті, обкатає свою технологію, вона приживеться в кожному будинку», - зазначив він. Про те, за яким принципом будуть заряджатися нові пристрої компанії, Дабжінскі не уточнив.

Більш детальну інформацію про продукти компанії Apple, ви можете отримати на наших профілях у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store