Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Apple знову рекламує портретний режим в iPhone 7 Plus

 

Режим портретної зйомки, доступний власникам iPhone 7 Plus, може потягатися навіть з дзеркальними камерами, натякає новий рекламний ролик Apple. Як і інші роботи компанії, він виконаний в єдиній стилістиці і вельми однозначно говорить про перевагу продукту, даного пристрою.

На цей раз дія короткометражки розгортається - де б ви думали - в новоорлеанской перукарні, де навіть прищавих підлітків перетворюють на справжніх альфа-самців. Не відобразити зміни, що відбулися на камеру було б справжнім злочином. Як добре, що під рукою опинився iPhone 7 Plus.

 

 

У міру того, як стіни перукарні заповнюються портретами задоволених клієнтів, кількість бажаючих відвідати місцевих майстрів збільшується в арифметичній прогресії. Те, що відбувається на екрані супроводжується завзятою мелодією, яка задає ритм всьому ролику і змушує притупувати їй в такт.
Домогтися так званого ефекту боке вдається завдяки подвійній камері iPhone 7 Plus, що забезпечує глибину кадру, а також спеціальними алгоритмами обробки поста. Саме вони розмивають задній фон так, ніби знімок зроблений не на смартфон, а із застосуванням дорогої фототехніки руками професіонала.

 

Більш детальну інформацію про продукти компанії Apple, ви можете отримати на наших профілях у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store