Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Чи може Apple купити Disney, Tesla або Electronic Arts? Кажуть, що може

 

Ми часто згадуємо, як багато грошей у компанії Apple і як багато вона може собі дозволити. Apple може придбати кілька компаній, які нам здаються дуже великими і значущими. Зрозуміло, було б цікаво побачити результати такої угоди, але за довгий час Apple придбала тільки Beats Electronics. Аналітики вважають, що незабаром у нас може з'явитися можливість побачити щось подібне.

Причина, по якій аналітики з Citigroup так вважають, - бажання президента США ввести податок для таких компаній, як Apple. В таких умовах велике придбання здається дуже розумним. На минулому тижні навіть Тім Кук згадав той факт, що компанія поглядає на можливість зробити велике придбання навіть незважаючи на те, що її завданням є створення продуктів, а накопичені фінанси компанію не сильно турбують.

Але все це ще не найцікавіше. Найцікавіше буде дізнатися про список компаній, які, на думку аналітиків, знаходяться під прицілом у Apple. Серед них Netflix, Disney, Tesla, Activision, Blizzard, Electronic Arts, Take Two Interactive Software і Hulu.

Як ви могли помітити, в цьому списку великі постачальники контенту, ігрові видавці і Tesla, яка не потребує представлення. Буде дуже цікаво, якщо Apple купить одну з цих компаній, але на даний момент у нас немає інших підстав вважати, що це станеться, крім замітки від аналітиків.

Більше цікавих фактів та детальну інформацію про продукти компанії Apple Ви можете отримати на наших офіційних сторінках в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store