Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Цікаві факти про найкрасивіший Apple Store

 

 

 

Дубайський Apple Store, який вже встигли охрестити найкрасивішим магазином компанії, при детальному вивченні здатний здивувати не тільки дорожнечею зовнішньої обробки. Фірмовий павільйон може похвалитися «розумним» мікрокліматом, забезпечуваним спеціальними ставнями, прекрасними видами з тераси і найвищим рівнем підготовки співробітників.

мікроклімат

 

 

Незважаючи на те, що власний мікроклімат в магазині, який забезпечувався б десятками спліт-системами, в Дубаї є не розкішшю, а нагальною необхідністю, Apple вирішила піти ще далі. Новий павільйон оснастили автоматичними ставнями, здатними адаптуватися під умови навколишнього середовища.

Оглядовий майданчик

Та сама тераса, яка протягом всього дня прихована за так званими «Сонячними Крилами», що забезпечують мікроклімат в приміщенні магазину, ввечері перетворюється в чудовий оглядовий майданчик. З неї відкривається чудовий вид на танцюючі фонтани, якими так знаменитий Дубай.

охорона

 

Дубайський Apple Store - один з найбільш охоронюваних магазинів компанії. За словами колег з видання Khaleej Times, що відвідали відкриття цього цікавого місця, співробітники служби безпеки постійно патрулюють торговий павільйон. Деякі з них зайняті виключно тим, що стежать за порядком на терасі.

інтернаціоналізм

 

 

Знання англійської мови для обслуговуючого персоналу сьогодні є звичайною справою навіть в Єгипті і Туреччині. Однак дубайський Apple Store, вмить став туристичною визначною пам'яткою, здатний похвалитися не тільки технологічністю, а й величезною кількістю співробітників, в цілому говорять на 45 мовах.

 

освітній майданчик

 

 

Новий Apple Store в Дубаї увійде в число магазинів компанії, де пройде освітня кампанія Today at Apple. В її рамках запрошені професіонали проведуть кілька виступів, навчаючи всіх бажаючих основам своєї справи. Проект стартує вже в цьому місяці і, як обіцяє керівництво Apple, не буде коштувати його учасникам зовсім нічого.

 

Більше цікавих фактів та детальну інформацію про продукти компанії Apple Ви можете отримати на наших офіційних сторінках в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store