Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

 

 

Множинні чутки про iPhone наступного покоління, раз у раз підкріплені прогнозами аналітиків, буквально змусили нас повірити, що новинка буде як мінімум незвичайною. Ну, справді, не може ж Apple четвертий раз поспіль представити нам iPhone 6 і заявити, як довго вона працювала над цим «революційним» дизайном. Не може вона цього зробити ще й тому, що, за словами Тіма Кука, новий iPhone чекає кардинальний апгрейд.
Функція, яку ми не чекали

За словами гендиректора компанії, новий iPhone буде гідний того, щоб ви відмовилися від свого колишнього смартфона в його користь. «Хто б міг подумати, що iPhone 7 Plus зможе виробляти справжню портретну зйомку? Новинка продовжить традиції модельної диференціації, здивувавши чимось дійсно несподіваним », - заявив він телеканалу CNBC.
Штучний інтелект і підтримка технологій доповненої реальності

 

  

«Я думаю, що можливості, якими володіє штучний інтелект, практично безмежні. Сьогодні ми використовуємо його практично у всіх сферах нашої діяльності, але плануємо розширити його застосування в майбутньому ще більше », - підкреслив Кук.

    
«Сучасні графічні процесори відкривають нам багато нових можливостей, - сказав Тім Кук в ході однієї з прес-конференцій. - Їх потенціал настільки неймовірний, що з їх допомогою ми можемо зробити набагато більше, ніж раніше. Не хочу вдаватися в подробиці, але, ви знаєте, доповнена реальність - це те, що викликає в нас неймовірне почуття схвильованості ».

Він настільки крутий, що «вбиває» продажу iPhone 7

Про це Тім Кук відкрито заявив в ході фінансового звіту перед інвесторами, виправдовуючи падіння популярності чинного флагмана. Або, якщо бути зовсім точним, CEO звинуватив у зниженні продажів актуальних iPhone журналістів, які поширюють чутки про перевагу прийдешньої моделі. «Велика кількість чуток і згадка [нового iPhone] в пресі - все це впливає на споживачів, змушуючи їх почекати з покупкою», - сказав він інвесторам.
Apple знає, чого чекають споживачі від нового iPhone

    
«Кожен раз, коли ми запускаємо новий продукт, ми чогось вчимося, - зізнався Тім. - Відмінний приклад - iPhone 7 Plus, попит на який виявився набагато сильніше, ніж ми могли припустити. Але ми впоралися з цим, і ви можете бути впевнені, що наступного разу ми врахуємо цей досвід ».

Новий iPhone будуть випускати в Індії

У всякому разі Apple вже отримала відповідний дозвіл від влади країни і вже працює над організацією виробничої лінії. Чи зіграє напис «Assembled in India» хоч якусь роль для кінцевого споживача, сказати складно. Не виключено, що зміна географічного положення заводів дозволить Apple заощадити на логістиці, що, в свою чергу, позитивно позначиться на роздрібній ціні готового продукту.

 

Більш детальну інформацію про продукти компанії Apple, ви можете отримати на наших профілях у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store