Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Якщо Ви коли-небудь по-справжньому когось любили, то Ви напевно звернули увагу на те, що в стані закоханості для вас у всьому всесвіті існує тільки ваша близька людина. Цей настрій спробували передати рекламщики, які скористалися цією ідеєю для просування продукту Apple.

У новому відео, що рекламує iPhone 7 Plus , закохана пара гуляє по місту, переповненому людьми. Але як тільки молода людина дістає смартфон і включає режим портретної зйомки, натовп з вулиці зникає, і все місто залишається в розпорядженні двох закоханих.

Таким чином автори натякають на те, що при включенні режиму глибини весь фон на екрані розмивається, залишаючи у фокусі тільки об'єкт зйомки. Іншими словами, все, крім моделі, як би перестає існувати.

Звичайно, навряд чи має сенс порівнювати цей ролик з такими історичними роботами, як «1984» і Think Different, але відео все ж вийшло дуже непоганим. Єдиний питання: як Apple вдалося домовитися з владою міста про те, щоб зачистити кілька вулиць від людей для проведення зйомок?

Більш детальну інформацію про продукти компанії Apple, ви можете отримати на наших профілях у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store