Интернет-магазин продукции Apple
uah/ usd
Наш адрес:
пр. Свободы 5, тк. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Тім Кук особисто тестує глюкометр для нових Apple Watch

 

Apple дійсно працює над створенням неінвазивного глюкометра для Apple Watch наступного покоління, про який ми згадували раніше. Це публічно підтвердив глава компанії Apple Тім Кук. CEO був помічений журналістами CNBC за тестуванням якогось гаджета, що підключається до Apple Watch і нібито є аналізатором рівня цукру в крові.

«Я носив глюкометр безперервно протягом декількох тижнів, - сказав Тім Кук, виступаючи перед студентами Університету Глазго в лютому. - Я просто зняв його перед зустріччю з вами ». Топ-менеджер пояснив, що трекер миттєво реагує на зміни, що відбуваються в його організмі після прийому їжі. Тому, щоб уникнути постійних повідомлень про скачках інсуліну, він відключив режим безперервного сканування.

Як повідомили джерела CNBC в компанії, Тім Кук покладає на глюкометр великі надії, а тому особисто відчуває його функціональність. При цьому на даний момент трекер рівня глюкози не є складовою частиною годин і працює як зовнішній модуль. Про те, як саме аналізатор підключається до Apple Watch, співрозмовники видання не уточнили.

Раніше AppleInsider.ru повідомляв, що в Купертіно вже давно виношують ідею неінвазивного аналізатора рівня цукру в крові. Спочатку передбачалося, що трекер дебютує в Apple Watch першого покоління. Про це повідомляло кілька незалежних видань, відзначаючи, що проект, незважаючи на затримку з реалізацією, як і раніше живе і постійно допрацьовується.

Більш детальну інформацію про продукти компанії Apple, ви можете отримати на наших профілях у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/greenapple.net.ua

Instagram: https://www.instagram.com/greenapple.store