Інтернет-магазин продукції Apple
uah/ usd
Наша адреса:
пр. Свободи 5, тц. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Про нас 

Інтернет-магазин "GreenApple" заснований на основі мрії про створення місця для приємної і простої купівлі побутової електроніки - і досяг успіху. В даний час ми пропонуємо Вам декілька тисяч продуктів Apple (у тому числі більше половини наявні "на складі"). У нашому каталозі Ви знайдете не лише телефони, але й планшети, ноутбуки, аксесуари та безліч іншої продукції даного бренду. 

Чому варто обрати нас:

  • Ми пропонуємо виключно якісну техніку Apple з офіційним гарантійним обслуговуванням;
  • Замовлення у нас робиться швидко та зручно! Інтернет-магазин "GreenApple" ставить на перше місце інтереси своїх клієнтів і тому процедуру замовлення товару ми максимально упростили. Ми не вимагаємо від клієнтів заповнення великої кількості не важливих інформаційних полів, як це роблять інші інтернет-магазини. 
  • Наші клієнти підтвердили, що отримують сервіс найвищої якості, згідно корпоративних стандартів. Індекс задоволеності наших клієнтів становить не нижче ніж 95%;
  • У нас Вас завжди чекають постійні акції, вигідні пропозиції та приємні подарунки;
  • Ваші замовлення ми доставляємо в будь-яке місто або селище України національними службами доставки на Ваш вибір;
  • Команда "GreenApple" йде в ногу з розвитком технологій - ми беремо участь у численних тренінгах продукції і наша плідна співпраця із виробниками сертифікована значним списком сертифікатів і нагород;
  • Наша злагоджена команда співробітників здатна на найвищому рівні впоратися з десятками тисяч щоденних відвідувачів на сайті і з задоволенням приймає Ваші дзвінки та замовлення. Ми працюємо так, щоб знести бар'єри в доступі до нових технологій для кожного з Вас!

Ласкаво просимо в інтернет-магазин "GreenApple"! Будемо раді бачити Вас у нашому онлайн магазині, де можна побачити весь асортимент, отримати корисну консультацію і купити електроніку Apple.