Інтернет-магазин продукції Apple
uah/ usd
Наша адреса:
пр. Свободи 5, тц. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Доставка

Інтерес до продукції Apple стає все більший не лише за кордоном, але й в Україні. "Green Apple" врахував побажання наших громадян та створив власний інтернет-магазин, де кожен з Вас зможе з легкістю купувати товари фірми Apple за доступною ціною! 
Як оформити замовлення у нас та оплатити його Ви можете дізнатися у розділі "Оплата". У даному ж розділі ми розповімо Вам про способи доставки Ваших замовлень.

Оформивши замовлення в інтернет-магазині, нашим клієнтам забезпечується своєчасна і надійна доставка товарів як по Львову, так і по всій країні. "Green Apple" представляє такі варіанти для отримання замовлених товарів в нашому магазині.

Способи доставки:

  • Самовивіз по Львову

Вибравши цей варіант, Ви можете особисто забрати товар з нашого складу, за адресою м. Львів, пр. Свободи 5, тц. Плазма, 2 поверх.

  • Кур'єрською службою "Нова Пошта"

За допомогою доставки "Нова пошта" Ви легко отримаєте товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому доставка займає від 1 до 3 днів. Під час замовлення, перед відправкою товару, наші менеджери узгодять з Вами час доставки.
Вартість доставки через "Нову Пошту" в пункт самовивозу - 35 грн. Якщо товар великогабаритний, вартість доставки становитиме 80 грн.

 

Отримавши замовлення на руки, Ви повинні підписати письмове підтвердження. Після цього Покупцеві переходить право власності на продукт і будь-які ризики, пов'язані з його володінням і користуванням, а також, зокрема, ризик втрати або пошкодження.
При отриманні товару, покупець має абсолютно право перевірити чи не був пошкоджений вантаж під час транспортування і що зміст відповідає замовленню. У разі, якщо Ви виявили поломки чи не той товар було Вам надіслано (можливий обмін), зв'яжіться з нами - ми владнаємо будь-яке непорозуміння з вигодою для обох сторін!