Інтернет-магазин продукції Apple
uah/ usd
Наша адреса:
пр. Свободи 5, тц. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Оплата

Інтернет-магазин "Green Apple", що знаходиться за адресою м. Львів, пр. Свободи 5, тц. Плазма, 2 поверх, дозволяє здійснювати швидкі та вигідні покупки продукції Apple через Інтернет. Ціни на товари, що продаються в нашому магазині представлені в українських гривнях і регулярно оновляються.

Оформити замовлення у нас можна двома способами:

1. Замовлення можна здійснити шляхом розміщення товарів у корзину, а потім заповнити анкету зі своїми даними. Працює сайт 24 години на добу протягом усього року. 
Замовлення, розміщені в будні дні будуть прийматися в той же день.
Замовлення, розміщені у вихідні і в святкові дні будуть здійснюватися не пізніше наступного робочого дня. Кожне замовлення буде підтверджено в електронному вигляді і по телефону.

2. Також оформити замовлення можна за телефоном, вказаним у розділі "Контакти".

Способи оплати:

Клієнт може вибрати один із таких способів оплати:

  • Банківський переказ.

Клієнт оплачує повну вартість замовлення на номер банківського рахунку, який визначається в момент замовлення. Товар відвантажується одразу після надходження суми на вказаний рахунок.

  • Накладений платіж.

Оплата готівкою при отриманні товару кур'єром або через "Нову Пошту".

  • Онлайн-оплата через Privat24.

Для онлайн оплати через Privat24 - потрібно зайти на сайт https://www.privat24.ua/#login/
Вам потрібно буде вказати картковий рахунок, котрий ми Вам повідомимо і суму оплати. В "Корзині" необхідно цей платіж підтвердити.

 

Термін поставки замовлення залежить від наявності товару на нашому складі, способу оплати і часу доставки. У разі відсутності замовленого товару на складі або несподіваного продовження часу, необхідного для доставки товару, клієнт негайно інформується про цей факт і має право скасувати або змінити договір або його частину.

Замовляйте товар у "Green Apple", обирайте будь-який зручний для Вас спосіб оплати та насолоджуйтесь вдалою покупкою!