Інтернет-магазин продукції Apple
uah/ usd
Наша адреса:
пр. Свободи 5, тц. Плазма
+38 (068) 750 0001
Каталог

Програма «Green Apple обмін»

Вам набрид уже старий смартфон Apple? Хочете придбати більш нову модель, але не маєте часу займатися його продажем та чекати дзвінків від потенційних покупців? Тоді на допомогу Вам прийде інтернет-магазин «Green Apple»!

Ми пропонуємо те, від чого важко відмовитися!

"Green Apple" - один з небагатьох магазинів, котрий пропонує Вам не лише купити нову та якісну продукцію Apple, але й пропозицію, від котрої не можливо відмовитися! 
Ми пропонуємо Вам, дорогі клієнти, програму, що дозволяє значно економити на покупці нового пристрою і називається вона «Green Apple обмін». Суть цієї програми полягає у тому, що Ви отримуєте гарантовану знижку на новий пристрій, здавши свій старий смартфон - забирайте його оцінну вартість, отримуйте фінальну вартість новинки з максимальною економією! 

Декілька слів про умови обміну:

  • Завітайте до нас в магазин, за адресою м. Львів, пр. Свободи 5, тц. Плазма, 2 пов., або ж онлайн у нас на сайті - для цього клікайте на кнопку «Купити» (за програмою «Green Apple обмін») і оформляйте покупку! Ми оцінимо Ваш девайс і скажемо скільки доплатити до обраної Вами нової моделі техніки Apple;
  • Приймаємо ми будь-який працюючий пристрій, але не приймаємо техніку, яка має серйозні механічні пошкодження;
  • До обміну приймаються клієнти, котрим виповнилось 18 років;
  • Документи, коробка і комплектуючі до телефону не є обов'язковими, але, зауважте, що їх наявність підвищує вартість телефону.

 
Для кого доступна програма «Green Apple обмін»?

Програма «Green Apple обмін» доступна покупцям з усієї України. Оформляйте покупку онлайн або по телефону, ми передзвонимо Вам і розповімо, як провести «Green Apple обмін».

Приймайте участь в «Green Apple обміні» прямо зараз! Вже більше 2-х тис. щасливих клієнтів скористалися цією послугою. Прийшов час стати щасливим володарем новинки і Вам!